MAİL adresimiz: finansed@gmail.com | Telefon ve whatsapp: (10:00 - 16:00 saatleri arasında) | 0541 779 56 65 |

Teslimat ve Kargo

Teslimat ve Kargo

 

Siparişin Kargoya Verilmesi

Tatil günleri hariç normal iş günlerinde saat 16:00 ya kadar verilen siparişler aynı günü seçmiş olduğunuz kargo firmasına teslim edilir. (Saat 16:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde sipariş gönderilmez.)

 

Kargo firmasına teslimatın gerçekleştiği gün Saat 20:00 dan sonra kargo takip numarasını finansed sayfasında yer alan hesabınızdan alabilirisiniz. Kargo takip numarası ile ilgili kargo firmasının sisteminden kargonuzu takip edebilirisiniz. Kargo takip numarası sisteminizde yer almıyorsa lütfen  (+90 0312 804 0279numaralı Destek Hattımızdan bize ulaşınız.

 

Kargoların teslim süreleri, kargo dağıtım firmalarının iş yoğunluğuna göre değişmekte olup, büyükşehirlere yapılan teslimatların yaklaşık %70’i ertesi günü gerçekleşmektedir.

 

www.finansed.com, siz değerli müşterilerimize siparişlerinde en az ücreti ödemeniz için kargo şirketleri ile gerekli anlaşmaları yapmaktadır.

 

Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa 

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerimize e-posta (finansed@gmail.com) adresine göndermeniz yeterli olacaktır. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.

Siparişiniz ulaştığında lütfen aşağıdaki maddelere dikkat ediniz;

 

1.    Siparişiniz kargoda zarar görmeyecek şekilde ambalajlanır ve Türkiye’nin seçkin kargo şirketleri ile gönderilir.

2.    Siparişinizdeki ürünler ilgili firmaların garantisi altındadır.

3.    Kargonuzda açılmış, yırtılmış veya fiziksel anlamda zarar görmüşse lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisine siparişi zarar gördüğü için teslim almak istemediğinizi belirtiniz. Kargo görevlisi bir tutanak düzenleyecektir. Bu tutanağın bir nüshası size verilecektir. Lütfen ilgili nüshayı saklayınız.

4.    Siparişinizde herhangi bir eksiklik varsa lütfen  (+90 0312 804 0279numaralı Destek Hattımızdan bize ulaşınız.

 

Test

Form Gönderimi

Tamam

Sitede yer alan yazılı ve görsel materyallerin tümü Finansed'e aittir.Yazılı izin olmadan kopyalanamaz.
2024 © Finansed.
Web Tasarım Teknobay