0312 804 02 79 | 0541 779 56 65 | (09:30 - 17:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz)

Kullanım Şartları

www.finansed.com sitesine eriştiğinizde aşağıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve bağlı kalacağınızı kabul ve beyan etmiş olmaktasınız.

  1. Aksi belirtilmediği sürece site içerisinde yer alan yazılı ve görsel materyallerin telif hakkı finansed.com a aittir. finansed.com'un lisanslı markalarını sattığı ürünlerin görselleri, logo ve ünvanları ilgili şirketlerin tescili altındadır. Bu materyallerin yeniden dağıtımı, kopyalanması ancak ilgili şirketin iznine bağlıdır.
  2. Web sitesinden yararlanma sorumluluğu kullanıcıya aittir. Web sitesi içerisinde yer alan bilgiler genel teamüller doğrultusunda oluşturulmuştur. Web sitesinde yer alan bilgilerle kullanıcının yapacağı işlemler sonucunda uğrayacağı zararlardan dolayı finansed.com sorumlu kabul edilemez.
  3. Üçüncü bir siteye finansed.com tarafından verilen veya başka sitelerde yer alan finansed.com bağlantılarının güvenliğini finansed.com kabul etmez. Bu sitelere erişimde kullanıcının uğrayacağı zarar ve ziyandan dolay finansed.com sorumlu tutulamaz.
  4. Yayınlanan içeriğin kesintiye uğramasından, gecikmesinden veya hatalı olmasından dolayı finansed.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  5. finansed.com yukarıda yer alan bu maddeleri haber verme zorunluluğu olmadan değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.
Test

Form Gönderimi

Tamam

Sitede yer alan yazılı ve görsel materyallerin tümü Finansed'e aittir.Yazılı izin olmadan kopyalanamaz.
2023 © Finansed.
Web Tasarım Teknobay