MAİL adresimiz: finansed@gmail.com | Telefon ve whatsapp: (10:00 - 16:00 saatleri arasında) | 0541 779 56 65 |

Garanti ve İade Şartı

Garanti ve İade

Firmamızda satılan tüm ürünler, orijinal olup üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Siparişleriniz gönderilmeden önce kontrol edilerek kargoya teslim edilir. Gönderileriniz sigortalı olarak size ulaşır. Teslimat anında üründe herhangi bir yırtılma, kırılma veya benzer sorun görürseniz ürünü teslim almayarak kargo sorumlusuna iade ediniz.

 

Ürün Teslimatı

Ürünler “2” iş günü içerisinde kargoya verilir ve ortalama “3” iş günü içerisinde kargo ile teslimatı gerçekleştirilir.

 

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Finansed'e başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz.

 

İadelerinizle alakalı her türlü sorularınızda www.finansed.com adresinin size atamış olduğu sipariş numarasını belirtmeniz gerekmektedir. 

 

finansed.com'dan satın alınan ürünlerin, teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde değişimi yapılabilmektedir.

 

Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır;

 

*Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren 14 günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

 

*Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.

 

*İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile veya iade faturası düzenleme imkânı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesinin aslıyla birlikte veya yazar kasa fişi ile birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İade faturası yada fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının veya yazarkasa fişinin temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan kdv, kurumar vergisi vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.

 

*Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

 

*İade şartlarına uygun durumlarda yapılan iadelerde taşıma masrafı gidiş - geliş müşteri tarafından ödenecektir.

 

*İade edilen ürünler teslimatta kullanılan kargo firması ile geri gönderilmelidir.

 

*Siparişin yanlış gönderilmesinden kaynaklanan değişimlerde kargo ücreti geliş ve gidiş olmak üzere Finansed'e aittir.

 

*Siparişin yanlış oluşturulmasından kaynaklanan değişimlerde hata müşteriye ait olduğu için kargo ücreti geliş ve gidiş olmak üzere müşteriye aittir. 

 

»  İademi hangi adrese göndereceğim?
"İade Adresi: Menekşe 1 Sokak, No: 10, A Blok, Daire 4, Kızılay / ANKARA- (Finansed Danışmanlık Yayın Dağıtım Tarım Gıda İç ve Dış Tic.Ltd.Şti.)

»  İade ettiğim ürünün ödemesi ne zaman yapılacak?

müşteri hizmetleri departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın insiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 30 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç  2  iş günü içerisinde hesaba yansımaktadır.

 

 

Test

Form Gönderimi

Tamam

Sitede yer alan yazılı ve görsel materyallerin tümü Finansed'e aittir.Yazılı izin olmadan kopyalanamaz.
2024 © Finansed.
Web Tasarım Teknobay